שיפוצים לפני הפוליש

לפני הפוליש: אלה חמשת השיפוצים שמומלץ לבצע

 

יישום פוליש על גבי המרצפות מקנה לרצפות את המראה המבריק, הוא עוזר להגן על הרצפות מפני שריטות תוך שפוליש היא הדרך ליהנות ממראה נקי ומצוחצח של הרצפה!

עם זאת לפני תהליך ההברקה ניתן לבצע כמה שיפוצים נוספים בבית וזאת משום שניקוי וליטוש מרצפות גורם לרצון לחדש את כל הבית וליהנות מבית במראה מודרני, עדכני ומושלם.

כיום שיפוץ בית לא חייב להיות מסיבי, ובאמצעות כמה שיפוצים ותיקונים קלים ניתן ליהנות מבית אשר נראה ממש כמו חדש! מעבר לניקוי הספות ושטיפת הרצפות, אילו שיפוצים כדאי לכם לבצע לפני פוליש? הרשימה בהמשך.

אם החלטתם לבצע פוליש בבית הן לרגל החגים המתקרבים והן בכוונה לחדש את הבית ולהעלות את ערך הנכס – חשוב שתדעו כי הוספת כמה שיפוצים נוספים לרשימה תשדרג את החלל שלכם בצורה נפלאה.

אביזרי ניקוי

אז מהם השיפוצים?

צביעת קירות ומשקופים

צביעת קירות ומשקופים תקנה לבית שלכם מראה חדש ונפלא כאשר באמצעות צביעת הקירות ניתן ליהנות ממראה נקי וזוהר יותר של הבית תוך שצביעת משקופים מאפשרת את השלמת המראה. צביעת קירות הינה יעילה במיוחד לפני יישום פולשי על גבי הרצפות וזאת משום שהיא מקנה את היכולת לנקות וללטש את הרצפות בצורה מקצועית לאחר הצביעה לקבל רצפה נקייה וחלקה.

החלפת דלתות המטבח

אם אתם רוצים לבצע שיפוץ קל במטבח תמיד תוכלו להחליף את דלתות המטבח כמו גם את הפרזולים והידיות. בחרו במראה שאתם רוצים להקנות למטבח שלכם: מודרני, תעשייתי, עתיק, כפרי ועוד, ובחרו בחומרי הדלתות המתאימים מכל להחלפה. כעת לאחר הניסורים, ההחלפה והעבודה הקשה תוכלו באמצעות אנשי מקצוע המתמחים בפוליש להבריק גם את רצפת המטבח ולתת לחלל מראה חדש ומושלם.

תיקון מרצפות

חברות פוליש הן כאלה המאפשרות תיקון מרפות לפני הפוליש – מה שחוסך את הצורך בשיפוץ והחלפת רצפות שעולות כסף רב. בשל כך יש לקחת בחשבון כי שיפוץ המרצפות ותיקונן הוא חלק מתהליך הפוליש: מה שיקנה לכם מראה חדש במיוחד למבנה. עם זאת חשוב לבדוק את מצב הרצפות ולהחליט באם הגיע הזמן להחליף את הרצפות (מה שיכול לשדרג מאד את חלל הבית) או שעבודת פוליש תספקי לחידוש ומראה מהוקצע.

הקמת נישות גבס

אם החלטתם להקים נישות גבס: מה שמאפשר לרבים ליהנות מעיצוב חכם ובעל מראה קלאסי לבית, חשוב שתעשו זאת לפי יישום הפוליש וזאת על מנת שניתן יהיה לנקות שאריות גבס מהרצפות. נישות גבס יאפשרו לכם לשלב מעמדים לספרים, משטחי עבודה, מעמדים למכשירי חשמל ועוד בצורה קלאסית וייחודית בחלל. מומלץ לברר מראש על אנשי מקצוע באזור מגוריכם.

סגירת מרפסת

אם החלטתם לסוגר מרפסת באמצעות חלונות אלומיניום או באמצעות לבנים, חשוב שתבצעו את השיפוץ לפני יישום הפוליש על גבי הרצפות. כאשר אתם סוגרים מרפסת אתם בעצם מאחדים בין חללי נפרדים והופכים אותם לחלל אחד ולכן חשוב שהרצפות בחלל יהיו בעלות מראה אחיד מה שפוליש מקנה לרצפות, גם אם הן רצפות שונות בחדרים שונים.

 

לסיכום, פוליש מבריק, פוליש קריסטלי, פוליש מט, ועוד, כולם סוגי פוליש שניתן ליישם בקלות על גבי רוב סוגי הרצפות. בשל כך אם אתם רוצים להתחיל ושפץ את הבית: דאגו כי ה'גראנד פינאלה' של השיפוץ שלכם יהיה הקניית מראה מבריק ונקי לרצפות שלכם.