ספק האינטרנט ITC

בשעה טובה – 5 סיבות טובות לבחור בספק האינטרנט ITC לדירה החדשה שלכם

עוברים דירה? שיהיה בשעה טובה. מעבר דירה כרוך תמיד בסידורים רבים למדי ובהתלבטויות שונות. אחת מההתלבטויות, עשויה להיות – באיזה ספק אינטרנט לבחור? אלה חמש סיבות טובות, שבגללן כדאי לכם לבחור בספק האינטרנט ITC:

ספק אינטרנט איכותי

כמובן, בדירה חדשה ובכלל, חיבור האינטרנט מחייב הסתייעות בספק אינטרנט איכותי. אצל ספק  itcתמצאו גם שירותי ספק אינטרנט וגם שירות תשתית אינטרנט. חשוב לציין, שהחברה מציעה שירותים  נוספים, אך היא מתמחה בנושא החיבור לאינטרנט וידועה בתחום זה. נזכיר, כי ספק תשתית לחיבור לאינטרנט מחבר אתכם אל ספק האינטרנט וספק האינטרנט (ISP או Internet Service Provider) מחבר אתכם הלאה, אל רשת האינטרנט הבינלאומית עצמה. צריכת שני השירותים מספק אחד, היא כמובן נוחה יותר. החיבור לאינטרנט זמין במחיר אחיד למשך שלוש שנים וללא עלות נוספת על הנתב.

ערכים מוספים

נוח לקבל מספק אחד חיבור לאינטרנט משני הסוגים שדרושים ובכלל, צמצום ספקים כדאי תמיד. חברת החשמל, המים, הגז, טלביזיה ועוד – לא חסרים נותני שירות, שמולם אדם ממוצע פועל. כך שאם ניתן לצמצם, מה טוב. תשמחו לשמוע, כי ספק אינטרנט Itc הוא ספק אשר מציע לא מעט שירותים נוספים. חלקם עשויים לעניין אתכם.

שרות כזה לדוגמה, הוא שרות של הקצאת כתובת IP סטטית (קבועה). דבר זה נדרש, בכדי לאפשר זיהוי ייחודי של מחשב ספציפי (במקרה זה, המחשב שלכם), מול שירותים שונים ברחבי האינטרנט. הקצאת כתובת IP קבועה, משמשת אנשים פרטיים בעיקר עבור משחקי רשת.

שירותי אבטחה

ITC מציעה גם כמה שירותי אבטחה שימושיים. הבולט שבהם, מכונה אנטי ספאם iGuard. כלי זה, ניתן לשימוש כפתרון מסוג בקרת הורים. הוא מאפשר לשלוט בתכנים שרואים או חוסמים, תוך כדי גלישה ברשת האינטרנט. זאת, על פי כללי סינון שונים, שאתם יכולים להגדיר בעצמכם. אנטי ספאם iGuard הוא שרות אשר נגיש דרך רשת האינטרנט. פירוש הדבר, הוא שאין צורך בהתקנה מקומית של תוכנה. ניתן לנסות כלי זה בחינם, למשך שלושים יום. אבטחה ושימוש ברשת האינטרנט הולכים יד ביד. רבים לא מודעים לחשיבות הנושא הזה ולכן מופתעים, כאשר הם מתחילים להיפגע מנוזקות שונות ומאתרים מפוקפקים.

תמיכה

תמיכה טכנית בחיבור האינטרנט, היא תוספת חשובה לכל שרות מסוג זה. החיבור לרשת האינטרנט הוא למעשה דבר מורכב למדי מבחינה טכנולוגית, אשר כולל רכיבי חומרה ותוכנה רבים ושיתוף פעולה בין גופים וחברות שונות. אך כאשר הכול עובד כשורה, העניינים נראים פשוטים למדי מבחינתכם כצרכנים. עם זאת, אם וכאשר משהו משתבש, דרושה כמובן תמיכה טכנית ורצוי שזה יהיה מענה מקצועי ומהיר. פעמים רבות, מדובר על דבר שולי אשר קל לפתור, אם עומד לצידכם ספק שמסייע. התמיכה הטכנית של ITC זמינה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. ניתן לפנות אליה טלפונית וגם דרך טופס פניה באתר החברה.

אמינות

אמינות היא דבר חשוב מאוד לגבי חיבור אינטרנט. זאת, מאחר שחיבור זה משמש אותנו כיום בצורה יום יומית כל כך, לדברים רבים. גם מבחינה זו, בעבודה עם ITC אתם מכוסים. מדובר בספק אשר פועל מאז 2014, מתמחה בתחום החיבור לאינטרנט ומציע אינטרנט בחיבור מהיר, על גבי תשתיות איכותיות של בזק או של HOT.

לסיכום

כפי שראיתם עד כאן – יש לא מעט סיבות טובות, לבחור בספק האינטרנט ITC! בחירה טובה כזו תשרת אתכם נאמנה, למשך שנים רבות.