מדריך: איך מנקים נעלי אדידס בלי להרוס אותן

מדריך: איך מנקים נעלי אדידס בלי להרוס אותן

נעל אדידס היא לא רק נעל ספורט אלא נעל יומיות ואפילו נעל אותה נועלים לאירועי ערב. מאחר ומדובר בנעל בעלת ערך רגשי אך גם כספי, ניקוי צריך להתבצע באופן יסודי ועם מידת זהירות. כיצד תוכלו לנקות את הנעליים שלכם מבלי להרוס אותן? להלן טיפים מצוינים בהם תוכלו להיעזר.

ניקוי נעלי אדידס: כך תוכלו לשמור על הנעל נקייה אבל גם שמורה

אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא ללא ספק שימוש בנעלי ספורט של מותגים גדולים לא רק בעבור חדר הכושר, אלא על בסיס יומי – בין אם מדובר בעבודה או אפילו לאירועים ולמסיבות. אם תרצו להפוך לסמל סטטוס של הצלחה ושיק, תצטרכו לקנות נעלי אדידס חדשות, ולכן אין זה מפתיע כי ברשתות החברתיות נעלי אדידס מככבות אצל העמודים של הכוכבים הגדולים בעולם לצד משפיעני רשת. עם זאת, נעל כמו אדידס שנחשב לאחד המותגים הגדולים והמובילים בענף היא נעל שלא פעם נוטה להתלכלך לאחר שימוש קבוע, ולכן חשוב לבצע ניקוי באופן יסודי למען מראה אסתטי אבל גם לטובת שמירה על בריאות הרגליים וכף הרגל. על מנת שתוכלו לבצע את התהליך בצורה נכונה ומבלי להרוס את הנעל, להלן טיפים בהם תוכלו להיעזר לטובת ניקוי אופטימלי:

ניקוי באמצעות מברשת שיניים

אם אתם מבחינים בכתם נקודתי כל גבי הנעל, קחו מברשת שיניים ישנה שאתם כבר לא משתמשים ומעל הניחו מעט סבון כלים. הברישו את הכתם בעדינות בתנועה סיבובית עם המברשת ומיד לאחר מכן נגבו את שאריות הסבון באמצעות מטלית לחה.

מדריך: איך מנקים נעלי אדידס בלי להרוס אותן

הסרת כתמים

במידה והנעל התלכלכה כתוצאה מכתם שמן ואתם נמצאים מחוץ לבית, חשוב לדאוג לנקות את הכתם בו במקום באמצעות מים קרים. עדיף להשתמש במים קרים ולא במגבון מאחר והמגבון עשוי להשאיר כתמים על גבי הנעל. במידה ואתם נמצאים בבית, השתמשו בסבון כלים ומרחו על גבי האזור המוכתם.

ניקוי באופן ידני ולא במכונת כביסה

לא מעט מחליטים לכבס את הנעל מתוך מטרה לנקות אותה. אולם, גם כביסה עדינה עלולה לגרום לשינוי בצורה של הנעל ועל כן חשוב לטפל בלכלוך ובכתמים באופן ידני, דרך שימוש במברשת שיניים ישנה או באמצעות מברשת ייעודית אותה ניתן להזמין דרך אתרים מתמחים באינטרנט.

הלבנת נעליים באופן קל ופשוט

רכשתם נעל אדידס לבנה והיא התלכלכה? ובכן, דרך נהדרת להפוך את הנעל ללבנה שוב יכולה להתבצע באמצעות טכניקה קלה: שטפו היטב את הנעליים במים עם מעט אבקת כביסה. לאחר מכן ההברישו את הנעל בעדינות באמצעות מברשת, פזרו מעל טלק והמתינו מספר דקות עד לשטיפה מלאה במים. מדובר בטריק נהדר בו תוכלו להיעזר לטובת ניקוי יסודי של הנעליים אבל גם שמירה על הלובן, לאורך זמן.

לסיכום, רכישה של נעל אדידס מהווה ללא ספק רכישה משתלמת לאורך זמן, וזאת בשל העובדה כי מדובר בנעל קלאסית אבל גם שיקית אותה ניתן לרכוש במגוון סגנונות. עם זאת, אל תמהרו לזרוק את הנעל לכביסה או לנסות ולהסיר את הכתם באופן אגרסיבי וזאת בשל העובדה כי גם פעולה פשוטה כמו הכנסת הנעל לכביסה עלולה להרוס אותה לחלוטין. על כן, עברו היטב על הטיפים אותם הצגנו לכם כאן כמו גם להיכנס לקבוצות ברשתות החברתיות שמציעות מגוון רחב של טיפים לניקיון. שימו לב כי ברחבי הרשת יש לא מעט הצעות מצד נסיינים אולם לא פעם מדובר בהטעיה, ועל כן עדינות מהווה את שם המשחק בכל הקשור לניקוי ושמירה על נעל אדידס לאורך זמן.