גריינדרים

על טעם ועל ריח: איך להסוות ריח של קנאביס בבית?

הריח של צמח הקנאביס הוא ריח דומיננטי וחזק במיוחד. אם אתם מעשנים בבית, אתם בוודאי לא פעם מרגישים כי הריח אפילו "נדבק" לסדינים ולבגדים. כיצד תוכלו להסוות את הריח בצורה הטובה ביותר? להלן מספר טיפים בהם תוכלו להיעזר.

מעוניינים להיפטר מהריח של הקנאביס? זה מה שעליכם לעשות

עישון קנאביס בבית או במשרד עשוי להוות מטרד ריח של ממש, וזאת בשל העובדה כי לצמח יש ריח חזק במיוחד. אם כבר רכשתם אביזרי עישון כמו גריינדרים וניירות גלגול, השלב הבא הוא לרכוש מוצרי ריח ואווירה אשר באמצעותם ניתן להסוות את הריח. כך לדוגמא, ברחבי הרשת ניתן לרכוש בעלות של עשרות שקלים בלבד דיפיוזר חשמלי. באמצעות שמנים אתריים כמו גם שמן, ניתן להפיץ בריח ניחוחות נעימים המבטלים את הריח של הקנאביס.

שימוש בנרות וקטורת לצורך הפגת ריחות

בשנים האחרונות ניתן לראות זינוק במספר הרכישות של נרות, ולא בכדי. כיום בכל חנות ניתן לבצע רכישה של נר בניחוחות נעימים ואפילו במשקל, כך שמדובר בהשקעה משתלמת לטווח הרחוק. שימו לב כי אתם מבצעים רכישה של נרות איכותיים (עדיף בעבודת יד) כך שבאמצעות הנרות ניתן יהיה להסוות את הריח של הצמח. נוסף לכך, אם ביקרתם במזרח הרחוק אתם בוודאי מכירים את הקטורת. קטורת מהווה גם היא דרך מצוינת להפגת ריחות, בשל הריח החזק הנידף. מדובר בדרך מצוינת בה תוכלו לשלב בין מוצרי אווירה לבית – בין אם מדובר בנרות מעוצבים או בקטורת אותה ניתן להציב בכל חדר בבית, ובכך ליצור מרחב מזמין נעים ואנרגטי, כל זאת באמצעות מוצרי אווירה המפיצים ניחוחות מרגיעים אך גם דומיננטיים יותר מאשר ריח הקנאביס.

גריינדרים

עישון במרחב הפתוח

אם אתם מתגוררים בבית עם מרפסת או גג, עדיף תמיד לעשן שם ולא בתוך הבית. . נוסף לכך, מומלץ שלא לעשן בבית סגור אלא רק כאשר החלונות פתוחים. במידת הצורך, ניתן להיעזר במאוורר כדי למנוע את דחיסת האוויר, ובהתאם לכך יצירה של מרחב נעים ומזמין. הקפידו לפתוח את החלונות של הבית באופן קבוע כמו גם להשתמש בתכשירי ניקוי עוצמתיים.

מבשם בדים – יעיל יותר ממה שחשבתם!

דרך מצוינת להסוות את הריח של הקנאביס היא באמצעות רכישה של מבשם בגדים לכביסה, אותו ניתן לפזר על הספות, כיסאות מרופדים וטקסטיל המצוי בבית. מדובר בטכניקה המאפשרת לכם גם להימנע מריחות שנדבקים לבדים כתוצאה מהעישון. כדי להסיר לחלוטין את הריח, מומלץ להקפיד על ניקיון יסודי אחת לשבוע, כמו גם לכבס את הבדים –  במידת האפשר.

 

לסיכום, ישנם שפע של פתרונות בהם תוכלו להיעזר לצורך וויסות של ריח העישון, ואף ניתן להיעזר במוצרי ניקוי טבעיים במידת הצורך. הקפידו על חלונות פתוחים, שימוש בנרות, קטורת וניקוי יסודי מהווים את הבסיס לצורך וויסות של ריח צמח הקנאביס.