לא משנה אם יש לכם כרית לטקס או נוצות – כך תשמרו עליהן נקיות

שמירה על היגיינה בכל הקשור לניקוי של הכרית היא בעלת חשיבות עצומה הן מבחינת הבריאות והן מבחינת השינה זאת בשל העובדה כי בזמן השינה אנו מפרישים זיעה ונוזלים אשר מצטברים על גבי הכרית. על מנת לשמור על הכרית שלכם לאורך זמן, חשוב להקפיד על ניקיון המתבצע באופן קבוע, כאשר במדריך הזה נציג לכם את כל הפרטים אודות ניקוי של כריות – מכל סוג. מוכנים? בואו נתחיל!

כרית לטקס

כרית אשר זוכה לביקוש גבוה מצד הקהל הרחב היא כרית לטקס אשר יכולה להתאים לא רק לטובת שדרוג איכות השינה בבית, אלא גם לטובת נסיעות או טיולים. פריט זה הוא פריט מבוקש בזכות הלטקס הטבעי המאופיין בכך כי הוא חומר בעל השפעה אנטי-בקטריאלית והיפו אלרגנית העשויה ליצור גם נשימה נקייה וגם שינה בריאה, ובשל כך מדובר בכרית איכותית ובעלת השפעה חיובית על היכולת להשקיע את הכסף בחוכמה. במידה ורכשתם כרית מהסוג הזה, מומלץ לנקות אותה באמצעות חומר ניקוי אקולוגי שמאפשר להסיר את הכתמים, כאשר רצוי שלא להכניס את הציפית לתוך הכביסה מאחר והיא עלולה לפגוע בסיבים העדינים של הלטקס, ועל כן כביסה צריכה להתבצע באופן ידני בלבד.

כרית נוצות

כרית נוצות היא כרית שיש לכל אחד ואחת בבית. מדובר בכרית רכה ונעימה אשר מתאימה מאוד בעבור מי שרוצה ליצור איכות שינה איכותית, וזאת בשל הרכות כמו גם המגע הנעים של הכרית בזמן מנוחה או שינה. על מנת לנקות בצורה מיטבית את כרית נוצות, הכניסו אותה לכביסה בטמפרטורה עדינה של עד 30 מעלות ביחד עם המצעים שלכם או בנפרד, כאשר לאחר מכן הכניסו את הכרית לתוך המיישב ביחד עם כדור טניס וכן אשר ישמור על האווירות של הכרית.

 

 

כרית ויסקו

חומר הגלם ויסקו הוא חומר גלם איכותי מאוד ואשר ידוע בתור חומר גלם אשר מספק תמיכה מעולה כמו גם מסייע לשחרר את הלחצים שנוצרים באזור הצוואר והגב. רכישה של כרית ויסקו מהווה הזדמנות נהדרת להשקיע בחוכמה ולקבל מוצר איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן, אולם צריך לקחת בחשבון כי הניקוי של כרית מהסוג הזה צריכה להתבצע באמצעות חומרי ניקיון טבעיים כמו למשל חומץ. כל מה שצריך לעשות הוא להכניס לתוך קערה עם מים מעט חומץ ולשפשף את הכרית, ובכך ליצור גם נטרול של הריחות, אבל גם יכולת להסיר את הכתמים במהירות וביעילות.

כרית קצף

עולם הטכנולוגיה לא פצח על עולם הכריות, ועדות לכך ניתן למצוא במסגרת של פיתוח כרית קצף אשר יוצרת תמיכה מלאה לגב ולצוואר, כאשר הקצף "זוכר" את מבנה הראש ובהתאם לכך מתאים את עצמו. אפשר להכניס את הכרית הזו לכביסה בתוכנית עדינה וללא סחיטה, כאשר רצוי שלא להניח את הכרית במייבש מאחר והיא עלולה להתכווץ, אלא רק לייבש אל מול אור השמש מיד לאחר שהכרית יוצאת מהכביסה, ומיד לאחר מכן לפזר מעט מבשם בדים לריח טוב ונעים.

לסיכום

שמירה על היגיינה בכל הקשור לניקוי של הכרית היא חיונית גם בעבור מבוגרים וגם בעבור ילדים, כחלק מהבנה כי בכך ניתן להוביל ליצירה של סביבת שינה איכותית ונקייה המשפיעה לא רק על השינה עצמה, אלא גם על הנשימה. על כן, זה הזמן  לקרוא את הטיפים אותם הצגנו לכם כאן בשביל לנקות את הכרית בצורה מיטבית, ובכך לשמור עליה לאורך זמן.